O nas

Firma Fumak Elektromechanika Precyzyjna zaczęła swoją przygodę w branży wrzecion CNC małymi krokami od regeneracji wrzecion zaprzyjaźnionym firmom, z biegiem czasu wrzecion oraz nowych klientów przybywało z miesiąca na miesiąc, zadowoleni klienci polecali naszą firmę z pełnym zadowoleniem oraz gwarancją dobrze i rzetelnie wykonanej pracy naszych ekspertów. Mówi się że najlepszą reklamą jest dobrze wykonane zadanie oraz 100% zadowolenie klienta, który już z czystym sumieniem może polecić swój serwis następnym potencjalnym zainteresowanym. Nasi serwisanci wzięli udział w specjalnym szkoleniu doskonalącym umiejętności regeneracji wrzecion przeprowadzone w fabryce łożysk NTN, SNR we Francji. Następnie firma stworzyła stronę internetową opisującą branżę w której działa już od paru lat oraz nabywa z roku na rok niezastąpione doświadczenie niezbędne do kolejnych udanych regeneracji. Na dzień dzisiejszy firma rozbudowuje się i powstaje w nowym miejscu. Nasz serwis zatrudnia wyłącznie wyspecjalizowanych oraz staranie wyselekcjonowanych pracowników.


Możesz nam zaufać

Nasi mechanicy są odpowiednio wyszkoleni

Po szeregu zagranicznych szkoleń jesteśmy jednym z najlepszych serwisów wrzecion i elektrowrzecion w Europie. Posiadamy także Certyfikat Firmy Godnej Zaufania. Nasi wyszkoleni i doświadczeni serwisanci podchodzą do pracy z wyjątkową starannością. Dbałość o szczegóły jest najważniejsza w precyzyjnych naprawach.


Firma godna zaufania

Po raz kolejny nasza firma jako jedna z nielicznych została nagrodzona i okrzyknięta „FIRMĄ GODNĄ ZAUFANIA”. Od 2017 r. nosimy najwyższe miano „PLATYNOWEJ FIRMY GODNEJ ZAUFANIA”. W ramach wieloletniej rzetelnej oraz przede wszystkim uczciwej pracy wobec naszych klientów otrzymaliśmy odznaczenie w tej bardzo ważnej dla naszej działalności dziedzinie. Nasza firma składa się z wykwalifikowanych ale co najważniejsze uczciwych, rzetelnych, słownych oraz kulturalnych wyselekcjonowanych pracowników. Renoma oraz dobry wizerunek naszej firmy wraz z zadowoleniem wszystkich klientów to podstawa naszej działalności.

Firma godna zaufania 2017